Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Karşıyaka Sıhhi Tesisatçı


2000 yılından bu yana İzmir’de sıhhi tesisat hizmeti veren firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Tecrübeli teknik kadromuz, titiz ve özenli çalışmaları ve son teknoloji ekipmanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda kendini sürekli yenileyen firmamız en gelişmiş teknolojileri bünyesine katarken, personel eğitimine de önem vermektedir. Bünyemizde bulunan Karşıyaka sıhhi tesisatçı hizmetlerine de 7/24 ve tek bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Banyo ve tuvalet tesisatı değişimi, Gömme rezervuar ve klozet montajı ve tamiri, duşa kabin montaj ve tamiri, lavabo ve muslukların montajı ve tamiri, tadilat ve tamirat işleri, termosifon ve şofben montajı, kalorifer tesisatları, çamaşır ve bulaşık makinası tesisatları, temiz ve pis su tesisatı, kırmadan tıkanıklık açma verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır.

Garantili Servis

www.etamircim.com adresinden de ulaşabileceğiniz firmamız 7 gün 24 saat iletişim ve garantili servis ile hizmetinizdedir. İzmir geneline servis vermekteyiz. Sizlerin sıhhi tesisat ile ilgili problemlerinizi zamanında, işinin ehli ustalar ile son teknoloji ekipmanlarla çözmek için kurulan firmamız için müşteri memnuniyeti en önemli konudur. Misyonumuz olan %100 müşteri memnuniyeti hedefine, sizlerden aldığımız geri dönüşlere baktığımızda ulaştığımızı görüyoruz. Yapıların en önemli kısmı olan sıhhi tesisatlarda yaşanan sorunlar büyük maliyetlere ve karışıklığa sebep olmaktadır. Bu nedenle sıhhi tesisatlarda sorun yaşamamak için bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerektiği unutulmamalıdır.