Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Ev ortamında hijyenin en önemli olduğu alanlar mutfaklardır. Mutfakta oluşacak bir su arızası bütün işleri alt üst edecek olan sıkıntılı bir durumdur. Mutfaktaki lavabonun tıkanması  son derece zor durumda bırakır ve anında çözülmesi şarttır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında mutfak tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren bir tesisatçıdan yardım almak şarttır. Bu işler kişilerin ev ortamında kendi şartlarıyla çözülmeye uygun olmayan işlerdir. Arızayı gidermek için uğraşırken daha büyük arızalar çıkarmaktansa firmamızdan hizmet alarak anında bu sorunu çözebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Firmamız yıllardır İzmir ili ve birçok ilçesinde sıhhi tesisat hizmetleri veriyor. Mutfak tesisatı, banyo tesisatı, tuvalet tesisatı, çamaşır ve bulaşık makinesi tesisatı alanlarında firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında profesyönel ustalarımızla garantili hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızda kaliteli malzeme kullanmakta ve yıllarca sorun çıkmadan kullanım sağlayacağınız hizmetler vermekteyiz. Evinizde, iş yerinizde ve arızanın oluştuğu her türlü ortamda, mekanınızın düzenini bozmadan kırma, dökme gibi zarar verici işlemler yapmadan teknolojik cihazlarımızla kısa süre içinde her türlü sıhhi tesisat sorununuzu çözmekteyiz. Musluk batarya tamir ve montajı, pis su temiz su ayrımı gibi hizmetlerimizle mekanlarınızdaki tüm su işlerine anında müdahale etmekteyiz.

Sıhhi Tesisatçı

Banyo ve tuvalet tıkanıklığı, tesisat değişimi, mutfak lavabo gideri ve sıhhi tesisat işleriniz için bizleri 7/24 arayabilir, sorunlarınıza kısa süre içinde ekonomik fiyatlar doğrultusunda çözüm yolları bulabilirsiniz.