Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Bornova Sıhhi Tesisatçı


Sizlerin daha kaliteli bir yaşam sürebilmesi için uzun süredir sıhhi tesisat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimize daima herşeyin en iyisini sunmaya gayret ettik ve bunu önemli ölçüde başardık. Bornova sıhhi tesisatçı ihtiyaçlarınıza yanıt vererek hayatınızı en konforlu şekilde devam ettirmenize imkan tanıyoruz.

Su Tesisatı

Su tesisatları, yaşam alanlarında insanların su ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu tesisatlarda sorun yaşanmaması adına düzenli olarak bakımlarının yapılmaları büyük bir önem taşıyor. Profesyonel ekibimiz, sahip olduğumuz en yeni teknolojiler ile birlikte sizlerin tesisat sorunlarına en hızlı ve garantili çözümü sunuyor.

Su tesisatı tamir etmek için artık etrafın kırılmasına ya da sökülmesine gerek yok. Bünyemizde yer verdiğimiz modern cihazlar, su sızıntısının yerini hemen tespit ederek garantili yöntemlerle çözülmesini sağlıyor.

Tıkanıklık Açma

Tesisatlardaki tıkanıklık sorunları, en can sıkıcı durumlar arasında yer alıyor. Tıkanıklık sorunlarını çözmek için geliştirilmiş olan kameralı robotlar, kısa sürede tıkanıklığın hangi noktada meydana geldiğini bulabilmektedir. Tıkanıklığın yeri belirlendikten sonra deneyimli ekibimiz tamirat işlemlerine geçmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktadır. Tesisatlardaki tıkanıklık işlemleri sırasında ev ya da işyerlerinize hiçbir zarar verilmemektedir. Tıkanıklık sorunlarının modern cihazlarla çözülmesi, günümüzdeki en ekonomik ve etkili seçenekler arasındadır.

Her tür tıkanıklık sorununu zaman kaybetmeden ve kalıcı olarak gidermekteyiz. Tesisatlarınızda yaşanan tıkanıklıklar için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.