Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Forum Bornova Sıhhi Tesisatçı


Yapılardaki tesisat sorunlarını gidermek adına gerçekleştirdiğimiz sıhhi tesisat hizmetleri, günümüzün en gelişmiş yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir. Tesisatla ilgili tüm sorunları garantili olarak çözen Forum Bornova sıhhi tesisatçı ekibi, müşteri memnuniyetini %100 sağlamaktadır.

Su Tesisatı Sorunu Giderme

Konforlu bir hayat ve sağlıklı kullanım için su tesisatına gerekli önem verilmelidir. Yapılardaki su ihtiyacını karşılayan su tesisatı, arızalandığı zaman çok büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Su tesisatlarında karşılaştığımız su sızıntısı durumları, modern makineler ile birlikte çok kolay giderilebilmektedir.

Hizmetlerimiz

Banyo tesisatı – Mutfak tesisatı – Tuvalet tesisatı – Gömme rezervuar tamiri montajı – Musluk batarya tamiri montajı – Şohben montajı – Kırmadan tıkanıklık acma – Mutfak Tıkanıklığı acma – Klozet tıkanıklığı acma – Çamaşır bulaşık makinesi tesisatı – Tadilat tamirat ve her türlü Sıhhi tesisat işleri yapılır..

Tıkanıklık Sorunu Giderme

Tıkanıklık durumu altyapı sorunu ya da yanlış kullanım nedeni ile meydana gelebilmektedir. Tesisatlardaki tıkanıklık sorunu çok sık olarak meydana gelmekte ve hayatı kötü yönde etkilemektedir. Zamanında giderilemeyen tıkanıklıklar, ileride çok daha önemli sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Eskiden tesisatlarda oluşan tıkanıklık sorununu çözmek için birçok yerin kırılması gerekiyordu. Bu durum fazladan bir maliyete neden olurken aynı zamanda da sorunu tam olarak çözmemekteydi.

Kırmadan kameralı cihazlar ile giderilen tıkanıklık sorunları, gereksiz zaman kaybı yaşanmadan sorunsuz bir şekilde giderilmektedir. Garantili olarak çözüme kavuşturulan tıkanıklık sorunlarında hiçbir yere zarar verilmemekte ve gereksiz maliyetlere sebebiyet verilmemektedir.