Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Lavabo Tıkanıklığı Açma


Lavabolarda tıkanıklık oluştuğunda koku ortaya çıkar. Lavabodaki koku insanları rahatsız eder, bu tıkanmanın belirtisidir. Ancak, tıkanıklık ilerlediğinde ve boru çapını tamamen kapattığında, lavabolarda taşma meydana gelir. Lavaboların taşması, ciddi hijyen sorunudur. Evlerin hem mutfak hem de banyo lavabolarında tıkanıklık olabilmektedir. Bu noktada, ev sakinleri lavaboyu açmak için bazı kimyasallar ve basit karışımlar uygulayabilirler. Bunlar çözüm getirmediğinde firmamız, etamircim.com, müşterimize lavabo tıkanıklığı açma konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir.

Lavabo Neden Tıkanır?

Banyo lavabolarında oluşan tıkanıklık, sabun kalıntıları, tıraş kalıntıları gibi sebeplerden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, saç kılları zamanla birikerek, suyun geçişini imkansız hale getirir. Mutfak lavabosunun tıkanması ise daha çok, bulaşık atıklarından olmaktadır. Lavabo içerisine dökülen, yemek atıkları, kullanılmış yağlar, lavabo giderinde bulaşık deterjanı ile birleşerek bir tortu oluşturur. Mutfak lavabosundaki ya da banyo lavabosundaki bu tıkanıklıklar, firmamız tarafından kısa sürede açılmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo açmak için kullanılan eski yöntemler, ev sahiplerini tedirgin etmektedir. Fayansların kırılması, ev sahiplerine yeni masraflar ve sıkıntılar oluşturmaktadır. Firmamız, dijital makinelerimiz ve uzman personelimizle, kırma-dökme olmaksızın lavabo açma hizmeti veriyor. Öncelikle, kameralı cihazımızla, giderdeki tıkalı yeri tespit ediyoruz. Ardından jet motorumuzla, bu noktaya tazyikli su veriyoruz. Böylelikle burada oluşmuş olan tortu, dağılıyor ve lavabodaki tıkanıklık açılıyor. Alanında deneyimli personelle hizmet veren firmamız, 7/24 gelen taleplere yanıt veriyor.