Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Özkanlar Sıhhi Tesisatçı


Sıhhi tesisat ile ilgili tüm donanıma sahip olan firmamız, kurulduğu günden bu yana çok sayıda başarıya da imza atmıştır. Sektörde önemli bir eksikliği gideren ve % 100 müşteri memnuniyeti ile yola çıkan firmamız, yapmış olduğu çalışmaların karşılığını en iyi şekilde almıştır. Özkanlar sıhhi tesisatçı taleplerinizde sizlere en hızlı çözümleri sunmaktayız.

Su Tesisat Çalışması

Su tesisatları zaman içerisinde belli sebeplerden dolayı sorun çıkarmaya başlayabilir. Su sızıntısı da bunlardan biridir. Tesisatlarda su sızıntılarının yaşanması, yapılara zarar vermekte ve hayatın olumsuz etkilenmesine sebep olmaktadır. Ancak ekibimiz, ileri teknolojilerle üretilmiş cihazlar sayesinde bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Gerekli tüm materyaller ile adresinize gelen uzman teknik ekibimiz, hiçbir yere zarar vermeden su kaçağını tespit etmekte ve sorunu gidermektedir.

Tıkanıklık Açma

En zor tesisat sorunları arasında yer alan tıkanıklık sorunlarının çözümü bir ustalık gerektirmektedir. Kullandığımız modern ve kameralı cihazlar ile birlikte ilk olarak tıkanıklığın sebebini ve nerede meydana geldiğini tespit etmekteyiz. Yapılan tespitler sonrasında en etkili yöntemler ile tıkanıklık sorununu ortadan kaldırarak hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.

Tıkanıklık sorunlarını çözmek eski yıllarda son derece zor ve uğraş gerektiren bir işti. Bunun için birçok yerin kırılması gerekmekte ve buna rağmen istenilen sonuçlar elde edilememekteydi. Şimdi ise modern teknolojiler sayesinde tüm tesisat sorunları gereksiz zaman kaybı yaşamadan ortadan kaldırılmaktadır.