Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Sıhhi Tesisat Tadilat Tamirat İşleri Yapılır


Sıhhi Tesisat Tadilat Tamirat İşleri Yapılır

Su tesisat işlerinde hizmet alacağınız zaman mutlaka kurumsal firmalardan destek almaya özen gösterin. Çünkü bu hizmet uzmanlık isteyen bir konudur. Yanlış yapılması maddi kayıplara yol açabilir. Ayrıca evinizde su kaçağı mevcut ise bunun önüne hemen geçilmesi gerekir. Firmamız su kaçaklarının tespit edilmesi konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet vermekte olup bu hizmeti de garanti kapsamı içerisinde sunuyor. Bundan dolayı ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet içeriği size ayrıcalıklı olarak sunulur. Kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız bu hizmetleri yasal çerçeve içerisinde müşterilerine sunar. Ayrıca yapılan her işlem sonrası herhangi bir sorun da ücret talep edilmeden onarım işlemi yapılır.

Hizmet İçeriklerimiz

Firmamız su kaçağı bulma hizmetini evinizde herhangi bir yere zarar vermeden yapar. Kırmadan yapılan bu işlem en son teknolojik ürünlerle yapılmaktadır. Alanında uzman kadro bu ürünleri kullanarak ilgili kaçağı hızlı ve güvenilir bir şekilde belirler. Daha sonra müdahale ederek onarım işlemini gerçekleştirir. Firmamız bu hizmetin dışında klozet onarımı konusunda da gerekli desteği kurumsal ilkelere bağlı olarak sunar. Ayrıca ilgili tesisatların bağlanması kaliteli malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Sektör içerisinde hizmet kalitesi ile lider konumda yer alarak hizmet veren firmamız bu hizmetler için müşterilerinden ekonomik fiyat talep eder.

Batarya ve musluk onarımı veya montajının kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. Ayrıca damlayan muslukların onarımı da yapılması gerekir. Damlayan musluk faturanıza da olumsuz olarak yansır. Musluk tamir edilebilecek nitelikte ise tamir edilir eğer eskimiş musluk ise yenisi ile değiştirilerek montajı kaliteli bir şekilde yapılır. Tesisat işlerinde uzmanlığınız yok ise kendiniz müdahale etmemelisiniz. Çünkü yanlış sıkılan bir boru veya diğer etkenler zaman içerisinde gevşeyerek suyun dışarı çıkmasına neden olabilir. Buda bulunduğunuz alanın su almasına neden olacaktır. Bundan dolayı firmamızdan günün her saati tesisat konusunda destek alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

· işleri garanti kapsamı içerisinde sunulur.

· Ekonomik fiyat politikası benimsenir.

· Tüm hizmet içeriği alanında uzman kadro tarafından verilir.

· Tesisat işlerinde kaliteli malzeme kullanımı yapılır.

· Müşteri memnuniyet ilkesi ön planda yer alır.

· Su kaçağı bulma işlemi herhangi bir kırma veya dökme olmadan yapılır.

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanan lavoba veya tuvaletler olumsuz bir durum teşkil edeceği gibi koku da yaşam kalitenizi olumsuz etkiler. Bundan dolayı tıkanıklıkların açılması gerekir. Bu konuda da hizmet veren firmamız ilgili tıkanıklıkları kısa süre de açar. Bunun için özel yöntemler kullanılır. Tıkanıklık açılma işleminde de etrafa herhangi bir şekilde zarar verilmez. Bundan dolayı bu hizmeti güven içerisinde firmamızdan alabilirsiniz.

Su tesisatı ile ilgili tüm işlemleri profesyonel bir çerçevede gerçekleştiren firmamız kurumsal ilkelere de bağlı olarak çalışmalarını sürdürür. Ayrıca çamaşır makinenizden bulaşık makinenizin bağlanma aşamalarına kadar ayrıntılı hizmet verilir. Firmamız duşa kabin montajı konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Evinizde yaşam kalitenizin artmasına yönelik yapılan her işlem sizin memnuniyetinizi amaçlamak için verilir. Bundan dolayı bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz günün her saati kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve teknik desteği alabilirsiniz. Ayrıca petek temizliği konusunda da çalışmalar yapan firmamız petekleri profesyonel bir şekilde temizleyerek faturanızın ekonomik olarak gelmesine de katkı sağlar. Petekler belirli bir süre sonunda tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklık da özel yöntemler ile açılır. Bu sayede petek daha verimli çalışarak odayı kaliteli bir şekilde ısıtır.