Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Tıkanıklık Açma


Kırmadan tıkanıklık acma Ev, iş yeri ve tüm mekanlarda hijyenik ortamı sağlamak tıkanıklığın acil şekilde açılması için kesin çözümler sunuyoruz. Su ile ilgili yaşanan hangi sorun olursa olsun insanları sıkıntıya sokar ve steril ortamları yok eder. Firmamız yıllardır her türlü alt yapı çalışmasını kaliteli bir şekilde sonuca ulaştırmakta ve tıkanıklık açma hizmetlerinde nitelikli teknolojik cihazlar kullanarak, hiçbir alanı kırmadan dökmeden temiz bir şekilde hizmet vermektedir. Alanında usta personelleriyle, lavabo, klozet, gider, tuvalet ve pisuar gibi tüm alanları kısa sürede kullanılabilir hale getirmektedir.

Tıkanıklık Açmada Kaliteli Hizmet

Sıhhı tesisat, banyo tesisatı, duşakabin tesisatı, çamaşır makinesi tesisatı, bulaşık makinesi tesisatı, kalorifer ve şofben tesisatı alanlarında her türlü hizmeti sorunsuz olarak tamamlamakta ve uzun süreli kullanım sağlayan hizmetler sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalar yapmakta ve 7/24 ulaşılır olma özelliğimizle de beğeni toplamaktayız. Her türlü sıhhi tesisat ve bakım çalışmalarımızda garantili hizmetler sunmakta ve sorunun tam olarak çözüldüğünden emin olmadan işi teslim etmemekteyiz.

Sıhhı Tesisat İşleri

Her türlü mekâna yönelik sıhhı tesisat çalışması yapmakta ve sorunsuz hizmetlerimizle tam teşekküllü çalışmalar yapmaktayız. Evinizde, iş yerinizde ve yaşama alanlarınızda hijyenik ortamlar sağlamanıza yardımcı olacak her türlü hizmeti vermekteyiz. Ekonomik fiyatlar dâhilinde su tesisat, kanalizasyon tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, montaj ve tadilat işlerinizi en kısa sürede çözümlemekte ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.