Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Alsancak Sıhhi Tesisatçı

 

Sıhhi tesisat ile su tesisatı hizmetleri gerçekleştirmekte olan firmamız, uzun süredir sektördeki varlığını sürdürmekte ve kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. En son teknoloji ve ekipmanlar ile birlikte sorunlarınıza çözüm bulan Alsancak sıhhi tesisatçı ekibimiz, müşteri memnuniyetini daima ilk öncelik olarak görmektedir.

Sıhhi Tesisat Hizmeti

Uzman ekiple ve yeni teknolojiler ile sunulan sıhhi tesisat hizmetlerinde daima en başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Hiçbir yeri kırmadan teknolojik cihazlar ile birlikte çalışmalarını devam ettiren sıhhi tesisat ekibi, hem gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırmakta hem de sorunlara kalıcı çözümler getirmektedir.

7/24 servis imkânı sunan firmamız, zor durumda kaldığınız her zaman sizlere başarılı çözümler sunmayı sürdürüyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte kendini sürekli olarak geliştiren firmamız, her tür tesisat sorununuz için sizlerin yanında yer alarak konforlu bir yaşam sürmenize olanak tanımaktadır.

Su Tesisatı Hizmeti

Su ihtiyacını gidermek için kullanılan su tesisatları, bazen belli başlı nedenlerden dolayı sorun çıkarabilmektedir. Su sızıntısı olarak karşımıza çıkan tesisat sorunları, günümüz teknolojileri ile oldukça kolay bir şekilde giderilebilmektedir.

Önceden ilkel teknikler ile giderilen su sızıntısı sorunları, şimdi artık daha kolay ve pratik yollarla çözülebilmektedir. Su sızıntısı sorunlarına zamanında çözüm bulmamak, ileride çok daha büyük sıkıntılara ve maliyete sebebiyet vermektedir. Bu nedenle su tesisatı sorunlarınızda zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.