Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Bayraklı Sıhhi Tesisatçı


2000 senesinden beri müşterilerimize sıhhi tesisat konusunda kaliteli hizmetler sunmakta ve onların beklentilerine yanıt verecek çalışmalara imza atmaktayız. Tecrübeli ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz titiz çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini her zaman kazanmanın gayretindeyiz. Bayraklı sıhhi tesisatçı ihtiyaçlarınızda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Çalışmaları

Sıhhi tesisat hizmetleri tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Bu konuda firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir ve sizlerin konforlu yaşamı için tüm detayları düşünmektedir. Yanlış yapılan sıhhi tesisat çalışmaları daha büyük maddi kayıplara yol açabilmektedir.

Sıhhi tesisat çalışmaları ev ya da iş yerlerinin herhangi bir yerine zarar vermeden gerçekleştirilir. Kurumsallık çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz sıhhi tesisat çalışmaları, her zaman garantili çözümler ile sizlere sunulmaktadır.

Su Tesisatı Hizmeti

Mutfak tesisatı – Banyo tesisatı – Musluk batarya tamiri – Gömme rezervuar tamiri – Şohben Montajı – Çamaşır makinası tesisatı – Bulaşık makinası tesisatı – Kırmadan tıkanıklık acma – Mutfak Tıkanıklığı acma – Klozet tıkanıklığı acma – Ve her türlü Sıhhi Tesisat işleri yapılır..