Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Evka 3 Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat yenilenmesi ve onarılması konusunda İzmir içinde hizmet veren firmamız evlerde ve diğer meskenlerde kullanılan su tesisatı ve bu tesisatın oluşturduğu sistemlerde çıkabilecek olası sorunlar için tamir ve tadilat hizmetleri veriyor. Sıhhi tesisat meskenlere temiz su taşıyan temiz su hattından oluşmaz aynı zamanda pis su tahliye hattı, kalorifer ısıtma sistemi, bunlara bağlı vanalar, petekler, kombiler, tuvalet giderleri ve musluk bataryaları gibi parçalardan da oluşur. Evka 3 sıhhi tesisatçı tüm tesisat sorunları için siz müşterilerine profesyonel çözüm veriyor ve uzman, işini bilen ekibimiz sayesinde garantili iş yapmayı taahhüt de ediyor.

Sıhhi Tesisatta Oluşabilecek Olası Problemler

Sıhhi tesisatın en çok karşılaşılan sorunlarına tesisat tıkanması, çatlakların su sızdırması, logarların katı cisimler yüzünden aşırı yüklenmesi bunun akabinde giderlerin tıkanması sorunları örnek verilebilir. Sistemlerde oluşabilecek tıkanıklıkları kırmadan tıkanıklık açma araçları ile tespit ederek kolayca açabiliyoruz. Logar temizliği ve çatlaklara bağlı sızdırma tamiri de yine firmamız tarafından kısa sürede giderilebiliyor. Bunların dışında kalorifer petek ve tesisat temizliği hizmetleri de veren firmamıza İzmir’in her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Banyo tesisatı – Mutfak tesisatı – Gömme rezervuar tamiri – Musluk batarya tamiri – Şohben montajı – Kırmadan tıkanıklık acma – mutfak tıkanıklığı acma – Klozet tıkanıklığı acma – Kombi tesisatı – Tadilat Tamirat Ve Her Türlü Sıhhi Tesisat İşleri Yapılır.