Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Evka 4 Sıhhi Tesisatçı


2000 yılından bu güne sıhhi tesisatçı olarak hizmet veren evka 4 sıhhi tesisatçı olarak İzmir genelinde su tesisatı hizmetlerini etamircim.com sitesi aracılığıyla sunuyoruz. Başta İzmir olmak üzere Bornova ve çevre ilçelerine sıhhi tesisat hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz devam ediyor. Resmi web sitemiz üzerinden online olarak ulaşabilir, vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Titiz ve Disiplinli Hizmet

Ev ortamlarında rahat etmenizi ve huzurlu bir şekilde yaşamanızı sağlamak ilkesiyle disiplin içinde ve hijyen kurallarıyla titiz bir çalışma yapıyoruz. Teknolojinin gelişmesini yakından takip eden firmamız; su tesisat döşemesi, su kaçağı gibi her türlü sorunu, nitelikli olarak uzman ekibimizle gideriyor. Su tesisat hizmetleri konusunda ideal çözümler üreten firmamız, müşteri memnuniyetinin verdiği azimle çalışmalarını sürdürüyor.

Su Tesisatında Kalite

Site sıhhi su tesisatı sistemlerinde yılların vermiş olduğu deneyimli tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Özellikle banyo, mutfak gibi kullanım alanlarında vermiş olduğumuz sayısız, sorunsuz ve üstün kalitede hizmetlerimiz nedeniyle tercih ediliyoruz. Su tesisatı konusunda meydana gelecek bir arıza durumunda, aktif olarak anında sorunu gideriyoruz. Her daim kendini yenileyen firmamız, en gelişmiş teknolojik cihazlarla daha ideal hizmetler vermeyi amaç ediniyor. Su tesisatı ile ilgili konularda eğitimli takım arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Su tesisatı hakkında bilgi vermek gerekirse, apartmanlara döşenen su boruları ile kaynaktan gelen temiz suyun kullanım aşamasından sonra arıtılarak tekrar doğaya gönderilmesi sistemi diyebiliriz.