Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Manavkuyu Sıhhi Tesisatçı


Sıhhi tesisat hizmetlerinde gerekli tüm donanıma sahip olan ve müşteri memnuniyetine gereken özeni gösteren firmamız, en modern yöntemlerle çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Aldığı sorumluluğun bilinci ile hareket eden ekibimiz, kendini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. Manavkuyu sıhhi tesisatçı olarak 7/24 sizlerin yanında olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Yenilikçi çözümler ile gerçekleştirilmekte olan sıhhi tesisat hizmetleri, daha konforlu ve huzurlu bir hayat yaşamanız için tüm detaylar düşünülerek gerçekleştiriliyor. Sahip olduğu tecrübe ile müşterilere güven veren teknik servis ekibimiz, sizlere en ekonomik çözümleri sunmaktadır. Gerekli tüm ekipmanları kullanarak pratik bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiren firmamız, sorumluluklarından hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Su Tesisatı

Yapılarda su sızıntısı sorunları ile çok sık karşı karşıya kalınmaktadır. Oldukça can sıkıcı olan su sızıntısı, yeni teknolojiler ile garantili olarak giderilmektedir. Su sızıntısı tamiratlarında kullanılan ileri teknolojiler ile yapılara gereksiz tahribatlar verilmemektedir. Oldukça kısa bir zaman alan tamirat işlemleri, en uygun ve etkili yöntemler ile birlikte gerçekleştiriliyor. Yapılarda oluşan su sızıntısı sorunu tam zamanında çözülmezse eğer sorun daha da büyüyerek gereksiz bir maliyetin yaşanmasına sebep olabilir.

Başarılı ekibimiz, her tür tesisat sıkıntılarınız için sizlere hızlı ve ekonomim çözümler sunmaya devam ediyor. Su kaçağı sorunlarınızda zaman kaybetmeden teknik servis talebinde bulunmanız en doğrusudur.