Bornova/İZMİR

İnönü Mahallesi Hürriyet Caddesi No:168

Tuvalet Tıkanıklığı Açma


Evlerin tuvaletinde meydana gelen tıkanmalar, kokuya sebep olur. Tuvalet giderleri, çapı geniş pimaşlar ile kanalizasyona aktarılır. Ancak, çeşitli atıklar nedeniyle tıkanan pimaşlar, zamanla atık suyun geçişine imkân vermeyecek şekilde kapanır. Bu durumda, tuvalette taşma meydana gelir ve insanlar açısından ciddi bir hijyen sorunu oluşturur. Sorunun çözümü konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız, etamircim.com, bünyesindeki uzman personeli ve dijital cihazları ile kaliteli tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veriyor. İşlem kısa sürede ve sorunsuz olarak tamamlanıyor.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvaletler tıkandığında, evde bulunan insanların yaşam konforu olumsuz yönde etkilenmektedir. Buna, binada yaşayan kişilerin, tuvalete attıkları yabancı cisimler sebep olmaktadır. Tuvalet kâğıdı, petler, gibi maddeler, alt katların tuvaletlerinde tıkanmaya ve taşmaya sebebiyet verir. Bu atıklar, bina giderinin logara bağlanacağı noktada, birikir ve atık su geri kaçar. Alt katların tuvaletlerinde bu sebeple taşma olur. Uzman ve deneyimli kadromuzla, bu alanda en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz?

Tuvalet tıkanıklığını açmak için, uzman personelimiz ve teknolojik cihazlarımızla tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz. Tıkanıklığın yerini kameralı cihazımızla tespit ediyoruz. Ardından robot cihazımızla, tıkanıklığı açıyoruz. Yaptığımız bu işlem kısa sürede tamamlanmaktadır. Kırma- dökme olmadan yaptığımız bu işlem müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatla sunuyoruz. Firmamız, uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz nedeniyle pek çok kişinin tercihi olmayı başarıyor.